Par mums

Esam radoša, uz rezultātu orientēta vizuālo komunikāciju aģentūra

ar īpašu redzējumu, pieredzi, prasmēm un profesionālu komandu, kas rada veiksmīgus komunikāciju risinājumus jau vairāk nekā 20 gadus. Mūsu darbus raksturo - profesionālas stratēģijas, pamatotas koncepcijas, spilgtas idejas, pārdomāts saturs, vizuāli pamanāmi risinājumi atbilstoši mūsdienu prasībām un tehnoloģijām.

Mūsu uzdevums - atrast zelta griezumu komunikācijā,

veidot kopdarbību veiksmīga rezultāta sasniegšanai. Veidojot vizuālo komunikāciju nodrošinām pilna cikla servisu, kas ietver situāciju izpēti un analīzi, stratēģiskā plāna un koncepcijas izstrādi, satura izveidi, unikālu dizaina izstrādi drukas un digitāliem materiāliem, attēlu un ilustrāciju izveidi, programmēšanu, testēšanu, produktu izvietošanu. Mūsu idejas, profesionalitāte un tehnoloģiskās iespējas kalpo mūsu klientu un sadarbības partneru mērķiem un interesēm. Vizuālie risinājumi tiek rūpīgi pārdomāti un veidoti, pamatojoties uz tirgus un biznesa izpēti un analīzi.

Mūsu komanda ir radoša, zināšanām un pieredzes bagāta,

vienmēr gatava izaicinājumiem un ar vēlmi apgūt visu jauno. Komandas darbs ikdienā un savstarpējā uzticēšanās palīdz sasniegt labākos rezultātus veidojot reklāmas un mārketinga materiālus, mājaslapas, mobilās lietotnes, digitālos risinājums un citus radošos projektus.