Galda spēļu komplekts

2. klase - interaktīvi mācību materiāli

Kur esam? Latvijā! – interaktīva spēle

Interaktīvs izglītības materiāls pirmsskolas un sākumskolas skolēniem. Lietotne veidota kā spēle un paredzēta Latvijas kultūras un dabas daudzveidības iepazīšanai, vārdu krājuma papildināšanai, zināšanu nostiprināšanai un latviešu valodas apguvei.

Materiālā iekļautās interakcijas, animācijas, vizualizācijas un audio risinājumi netieši motivē to izmantot atkārtoti, tādējādi apgūstot tajā integrēto satura un vizuālo informāciju.

Redzi! Prognozē! Rīkojies! – CSDD interaktīva spēle

Spēles vidē balstītas apmācības par satiksmes drošību. Darbība norisināsies dažādās vidēs, atkarībā no spēles temata, līmeņa vai spēlētāja lomas. Materiālā iekļauti uzdevumi ar simulācijām un katras tēmas noslēgumā ir tests, kas izstrādāts čata formātā.Materiālam veikta satura izstrde, projektējuma, UI/UX dizaina izstrāde, funkcionalitātes un interakciju definēšana, vizulālo materiālu izveide, programmēšana, izvietošana produkcijas vidē.

Skudra - virtuālā prezentācija

VAS "Elektroniskie sakari" virtuālās vides materiāla izstrāde. Mērķis - demonstrēt programmatūras, kas analizē radiomonitoringa datus, funkcionalitātes, iespējas un priekšrocības. Izstrādē veikta UI/UX un grafiskā dizaina izstrāde, funkcionalitātes un interakciju definēšana, vizulālo materiālu izveide, programmēšana, uzstādīšana produkcijas vidē.